Europejski Kongres Gospodarczy 2023

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P R S Š Ś T U V W Y Z Ž Ż
 Mateusz Skubiszewski

Mateusz Skubiszewski

Firma: BNP Paribas Real Estate Poland

Stanowisko: Head of Capital Markets

Mateusz posiada ponad 20-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości i rynków finansowych. W swojej karierze pełnił kilka funkcji kierowniczych w międzynarodowych instytucjach finansowych oraz spółkach z branży nieruchomości. Przed BNP Paribas Real Estate pracował dla ING i Commerz Real Group na wyższych stanowiskach kierowniczych. Karierę zawodową rozpoczął w LHI Real Estate Group w Monachium, a następnie kontynuował ją w Warszawie, kierując aktywami i zarządzaniem projektami w Polsce.

Mateusz przeprowadzał liczne transakcje w Europie Środkowo-Wschodniej, Niemczech i krajach skandynawskich w zakresie różnych obiektów handlowych (centra handlowe, parki handlowe, aktywa biurowe i logistyczne).

Z powodzeniem uczestniczył również w wielu projektach finansowania strukturalnego, zarządzaniu aktywami (Metro i Kaufland Portfolio) oraz projektach deweloperskich (Rondo 1) w regionie.

Mateusz jest członkiem Royal Institution of Chartered Surveyors. Biegle włada językiem angielskim, niemieckim, francuskim i polskim.

Bierze udział w sesjach:

POWRÓT
EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie