Europejski Kongres Gospodarczy 2023

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P R S Š Ś T U V W Y Z Ž Ż
 Michał Mastalerz

Michał Mastalerz

Firma: PwC Polska

Stanowisko: partner zarządzający, prezes zarządu

Od 1 stycznia 2023 roku Michał jest prezesem zarządu PwC Polska. Jak sam mówi, to duża odpowiedzialność i równocześnie bardzo interesujące zadanie w czasach pełnych wyzwań i szans. Jest też częścią wyjątkowej grupy ludzi, dla których praca zespołowa jest pasją. Dla niego ta pasja w PwC trwa już od 1996 roku. Przed przejęciem stanowiska prezesa zarządu był członkiem zarządu i pełnił rolę lidera Clients & Markets oraz zarządzał biurem w Krakowie. Współtworzył i wdrażał strategię PwC dotyczącą zwiększenia współpracy wszystkich linii serwisowych, operacjonalizację głównych inicjatyw firmowych, w tym program dla kluczowych klientów. 

“Równocześnie umiemy słuchać, lubimy działać i wspólnie stawiać czoło wyzwaniom. Tym trudnym przeszkodom, przed którymi stoją dziś właściciele firm, przedsiębiorcy i menedżerowie, może sprostać tylko zgrany zespół: gdy ludzie, o różnych umiejętnościach, z różnych miejsc i z różnymi historiami, łączą siły”. 

Dla niego kluczowe jest budowanie i łączenie kompetencji zespołów, aby wspierać klientów w tworzeniu długoterminowej wartości i rozwiązywaniu ich kompleksowych problemów.

Bierze udział w sesjach:

POWRÓT
EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie