Europejski Kongres Gospodarczy 2023

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P R S Š Ś T U V W Y Z Ž Ż
 Michał Misztal

Michał Misztal

Firma: Startup Academy

Stanowisko: CEO

Michał Misztal jest prezesem Startup Academy, trenerem biznesu, koordynatorem i twórcą licznych programów nauczania przedsiębiorczości, ekspertem Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w zakresie oceny innowacyjności startupów.

W ciągu 11 lat pracy w Fundacji AIP opiekował się ponad 600 startupami spośród różnych branż pełniąc następnie rolę Dyrektora Regionalnego AIP.

Współtworzył fundusz inwestycyjny AIP Seed Capital, zajmując się selekcją i scoutingiem startupów. W ramach międzynarodowego programu unijnego Speed Up w latach 2017-2021 doradzał Urzędowi Miasta Stołecznego Warszawy w zakresie tworzenia ekosystemu startupowego w stolicy.

Obecnie jest CEO Startup Academy oraz European Business Advisory. Jest również akademickim nauczycielem w Uczelni Łazarskiego w Warszawie. Przez pewien czas pełnił funkcję dyrektora sprzedaży trzech akceleratorów biznesu i przestrzeni coworkingowych - Business Linków.

Michał Misztal jest autorem biznesowych programów edukacyjnych dla początkujących przedsiębiorców, dla których przeprowadził kilka tysięcy godzin doradczych. Był konsultantem przy kilkudziesięciu procesach inwestycyjnych, z których wiele zakończyło się powodzeniem. Jest również prelegentem i trenerem biznesowym, który wystąpił na wielu konferencjach biznesowych i startupowych, wspierając rozwój organizacji startupowej w Europie.

Bierze udział w sesjach:

POWRÓT
EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie