Europejski Kongres Gospodarczy 2023

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P R S Š Ś T U V W Y Z Ž Ż
 Piotr Romańczuk

Piotr Romańczuk

Firma: Grupa Maspex

Stanowisko: dyrektor ds. ochrony środowiska, członek zarządu

Piotr Romańczuk odpowiada za obszar Ochrony Środowiska Grupy Maspex i za realizację celów wynikających ze Strategii Zrównoważonego Rozwoju. Od 2019 r aktywny uczestnik i prelegent w konferencjach związanych z gospodarką obiegu zamkniętego, zrównoważonego rolnictwa oraz zagadnień związanych z rozszerzoną odpowiedzialnością producenta. 

Od 24 lat pracuje w sektorze przetwórstwa żywności, a jego kariera zawodowa związana była głównie z firmą PZZ Lubella GMW Sp. z o.o. prowadzącą działalność w obszarze przetwórstwa zbóż, będącą liderem w produkcji makaronów w Polsce oraz jednym z głównych producentów wyrobów śniadaniowych.

W firmie PZZ Lubella GMW Sp. z o.o. zajmował się głównie obszarem zarządzania łańcuchem dostaw, w tym współpracą z rolnikami w zakresie pozyskania zbóż jak również inicjował i rozwijał projekt upraw pszenicy durum w Polsce. Uczestniczył aktywnie w tworzeniu nowoczesnych rozwiązań intralogistycznych, w tym budową nowoczesnego zautomatyzowanego centrum logistycznego zintegrowanego z wydziałami produkcji.

 

Bierze udział w sesjach:

POWRÓT
EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie