Europejski Kongres Gospodarczy 2023

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P R S Š Ś T U V W Y Z Ž Ż
 Rafał Czechowski

Rafał Czechowski

Firma: Imago PR

Stanowisko: prezes zarządu, dyrektor zarządzający

Założyciel i CEO Imago Public Relations – najbardziej utytułowanej firmy doradztwa wizerunkowego na południu Polski istniejącej od 1998 r. [22 miejsce w Polsce w rankingu PR Check 2022 magazynu PRESS]. Ekspert z zakresu zarządzania sytuacją kryzysową i strategicznego PR, szkoleniowiec i autor publikacji specjalistycznych z dziedziny komunikowania. Okazjonalnie prowadzi wykłady na studiach podyplomowych kilku uczelni.
Od lat działa na rzecz branży public relations. Jest członkiem Rady Nadzorczej Stowarzyszenia Agencji PR. W latach 2005-2007 był prezesem Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, a później członkiem Rady Nadzorczej PSPR i członkiem Rady Etyki Public Relations, której był współinicjatorem. Jest też członkiem International Public Relations Association.
Od 2010 r. udziela się jako juror w polskich i międzynarodowych konkursach branżowych: SABRE Awards, Złote Spinacze, PR Wings.
Absolwent Publicystyki Ekonomicznej i Public Relations na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Studiował też marketing i psychologię na Uniwersytecie w Tilburgu [Holandia].

Bierze udział w sesjach:

POWRÓT
EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie