Europejski Kongres Gospodarczy 2023

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P R S Š Ś T U V W Y Z Ž Ż
 Rafał Hummel

Rafał Hummel

Partner EY, Lider Zespołu Climate Change and Sustainability Services w EY Polska

Rafał kieruje zespołem Climate Change and Sustainability Services (CCaSS) w Polsce. Zespół CCaSS wspiera klientów w zakresie: tworzenia strategii zrównoważonego rozwoju, a także przygotowywania raportów ESG, zewnętrznej atestacji raportów GRI. 

Rafał zdobył bogate doświadczenie w EY pracując zarówno z prywatnymi jak i publicznymi podmiotami, z różnych sektorów gospodarki przeprowadzając audyt sprawozdań finansowych zarówno w Polsce, jak i w Stanach Zjednoczonych. Od 2015 Rafał jest też Liderem i reprezentantem Działu Audytu w US Desk w EY Polska,  odpowiedzialnym za obsługę polskich spółek zależnych w ramach amerykańskich korporacji oraz monitorowanie poziomu usług świadczonych dla tej kategorii klientów. 

W latach 2013 – 2015, Rafał pracując w EY w regionie San Francisco, prowadził zintegrowane projekty audytowe (w tym IPO) dla spółek biotechnologicznych notowanych na NASDAQ, mających siedzibę w Kalifornii. 

Rafał był współautorem publikacji Carbon Disclosure Project dla Europy Środkowo-Wschodniej za lata 2015 i 2016. Od tego czasu Rafał regularnie publikuje lub komentuje publicznie trendy dotyczące zrównoważonego rozwoju, raportowania ESG, kwestie związane z atestacją ESG, taksonomią UE i CSRD.

Bierze udział w sesjach:

POWRÓT
EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie