Europejski Kongres Gospodarczy 2023

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P R S Š Ś T U V W Y Z Ž Ż
 Reinier Schlatmann

Reinier Schlatmann

Firma: DS Smith

Stanowisko: CEO w regionie Europy Środkowo- Wschodniej

Reinier jest doświadczonym menedżerem, który przez ponad 20 lat pracował w wielu branżach, takich jak: opieka zdrowotna, oświetlenie, dobra konsumpcyjne i materiały budowlane oraz w branży papierniczej, opakowaniowej i recyklingowej. Dzięki zróżnicowanemu doświadczeniu w marketingu, sprzedaży, produkcji, finansach, fuzjach i przejęciach, zarządzaniu ogólnym i byciu członkiem wielu rad nadzorczych, Reinier z powodzeniem kierował organizacjami przechodzącymi znaczące zmiany, nadzorując łącznie 40 krajów i mieszkając w 7 z nich na 3 kontynentach.

W maju 2021 roku Reinier objął stanowisko Regionalnego Dyrektora Zarządzającego w regionie Europy Wschodniej w DS Smith. Zarządza zespołem około 8000 pracowników w ponad 50 lokalizacjach produkcyjnych i 11 centrach projektowych. Wcześniej był związany z firmą Philips, gdzie pełnił różne role liderskie, w tym ostatnią jako CEO na region CEE.

Ma 50 lat i jest absolwentem Uniwersytetu Erazma w Rotterdamie, gdzie w 1998 zdobył dyplom magistra ekonomii biznesu. Ukończył również Rotterdam School of Management, Wharton Business School, MIT oraz INSEAD.

Bierze udział w sesjach:

POWRÓT
EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie