Europejski Kongres Gospodarczy 2023

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P R S Š Ś T U V W Y Z Ž Ż
 Ronald Binkofski

Ronald Binkofski

CEO, STX Next S.A., były President Central & Eastern Europe, Honeywell, były General Manager Central Asia, Poland, Romania, Microsoft

Przed objęciem roli CEO w STX Next, Software House z Poznania, Ronald pełnił rolę President Central & Eastern Europe oraz prowadził dział automatyzacji centrów dystrybucyjnych Intelligrated na Europę, Afrykę i Bliski Wschód w Honeywell. Wcześniej związany był z branżą IT przez 23 lata. W latach 2013-2018 był między innymi Dyrektorem Generalnym polskiego oddziału firmy Microsoft.

 

Przed dołączeniem do Microsoft, prowadził własną firmę konsultingową skoncentrowaną na sektorach IT i ubezpieczeń. Wspierał kilku wiodących integratorów systemów pracujących nad centralnymi systemami IT w Polsce i za granicą.

 

Ronald Binkofski  rozpoczął swoją karierę w branży IT w Software AG w Niemczech. W ciągu prawie 10 lat zajmował tam liczne stanowiska, w tym odpowiadał za sprzedaż i marketing w Europie Środkowo-Wschodniej.

 

Ukończył studia matematyczne na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, jest absolwentem INSEAD Advanced Management Program z prawie 30-letnim doświadczeniem zawodowym.

Bierze udział w sesjach:

POWRÓT
EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie