Europejski Kongres Gospodarczy 2023

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P R S Š Ś T U V W Y Z Ž Ż
 Sabina Obwiosło-Budzyń

Sabina Obwiosło-Budzyń

Firma: Przedsiębiorstwo Budowlane ANBUD Sp. z o.o.

Stanowisko: właścicielka

Właścicielka firmy Przedsiębiorstwo Budowlane ANBUD Sp. z o.o., którą prowadzi i rozwija wspólnie z mężem (Prezesem Zarządu) od blisko 10 lat; a także współwłaścicielka firmy organizującej międzynarodowe targi dla branży HoReCa - SMAKKi GASTROTARGI. Swoje doświadczenie w zarządzaniu ludźmi zdobywa od prawie 20 lat. Przed podjęciem decyzji o prowadzeniu własnych spółek pracowała na menedżerskich stanowiskach w międzynarodowych strukturach firmy z kapitałem kanadyjskim.

Absolwentka Politechniki Śląskiej i Akademii Ekonomicznej (obecnie Uniwersytet Ekonomiczny) w Katowicach. Ukończyła podyplomowe studia i szkolenia z zakresu zarządzania oraz przywództwa, w tym między innymi ICAN INSTITUTE program Management oraz Akademię Psychologii Przywództwa Jacka Santoskiego.  Uczestniczka programu Autorytety Jacka Santorskiego.  

W swoim życiu zawodowym i prywatnym kieruje się ideą budowania relacji z człowiekiem z uwzględnieniem znaczenia roli kontaktu. Stale rozwija swoje umiejętności słuchania i pozostawania w uważności na siebie i na drugą osobę. Pasjonatka szkoły psychoterapii w modalności GESTALT, do której uczęszczała.

Kocha góry, które dają jej poczucie wolności i spełnienia.

Bierze udział w sesjach:

POWRÓT
EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie