Europejski Kongres Gospodarczy 2023

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P R S Š Ś T U V W Y Z Ž Ż
 Sławomir Czajka

Sławomir Czajka

Firma: EY

Stanowisko: Partner, Dział Doradztwa Podatkowego

Sławomir jest Partnerem współzarządzającym Zespołem Podatków Pośrednich EY. Kieruje również pracami Zespołu Global Trade specjalizującego się w celnych i podatkowych aspektach międzynarodowego obrotu towarowego. Jest liderem inicjatywy Energy Effectiveness w ramach której specjaliści EY wspierają klientów we wdrażaniu rozwiązań prawnych i podatkowych zmierzających do obniżenia rosnących kosztów zakupu energii.

 

Sławomir jest absolwentem Ekonomii na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu (obecnie Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu) oraz Prawa na Uniwersytecie Wrocławskim. Jest licencjonowanym doradcą podatkowym (nr wpisu 11506). Jego kompetencje obejmują doradztwo w zakresie podatku VAT, przepisów celnych oraz podatku akcyzowego.

 

Ponadto, Sławomir z powodzeniem wspiera Klientów we wdrażaniu rozwiązań prawno – podatkowych zmierzających do obniżenia kosztów elektrycznej, gazu ziemnego czy węgla kamiennego.

 

Jest autorem wielu artykułów podatkowych w prasie branżowej oraz prelegentem na konferencjach i szkoleniach z dziedziny prawa podatkowego.

 

W swojej pracy pomaga klientom w efektywny i jednocześnie bezpieczny sposób prowadzić ich biznes przez gąszcz regulacji podatków pośrednich i ceł.

Bierze udział w sesjach:

POWRÓT
EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie