Europejski Kongres Gospodarczy 2023

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P R S Š Ś T U V W Y Z Ž Ż
 Tomasz Konik

Tomasz Konik

Firma: Deloitte w Polsce i krajach bałtyckich

Stanowisko: partner zarządzający

Tomasz Konik od czerwca 2020r. stoi na czele firmy w Polsce i w krajach bałtyckich, pełniąc jednocześnie rolę lidera obszaru kluczowych klientów i biznesowych programów branżowych w Europie Środkowej.

Tomasz rozpoczął swoją karierę w Doradztwie Podatkowym Deloitte ponad 20 lat temu. Budował i rozwijał zespoły podatkowe w Katowicach, Krakowie, Rzeszowie oraz Ostrawie. Przed objęciem stanowiska partnera zarządzającego, jako wiceprezes zarządu, pełnił dodatkowo funkcję szefa doradztwa strategicznego w dziale Konsultingu.

 

Tomasz aktywnie angażuje się w działania społeczne i non profit, m.in. jest mentorem w programie LeadersIN oraz członkiem Klubu Male Champions of Change. Z jego inicjatywy powstała Fundacja Deloitte Polska wspierająca projekty proklimatyczne, edukacyjne i dobroczynne.

Tomasz Konik ukończył Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach, międzynarodowy program MBA St. Gallen Business School oraz studia AMP w IESE Business School Universidad de Navarra. Jest także absolwentem programów na IMD w Lozannie, Harvard Business School oraz Uniwersytetu w Oxfordzie. Posiada tytuł licencjonowanego doradcy podatkowego.

 

Bierze udział w sesjach:

POWRÓT
EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie