Europejski Kongres Gospodarczy 2023

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P R S Š Ś T U V W Y Z Ž Ż
 Weronika Achramowicz

Weronika Achramowicz

Managing Partner, Baker McKenzie

Współkieruje Zespołem Fuzji i Przejęć oraz kieruje zespołem International Commercial & Trade w warszawskim biurze Baker McKenzie.

 

Weronika doradza polskim i zagranicznym klientom z sektora prywatnego i publicznego w zakresie przejęć, zbycia, transakcji typu joint venture, sojuszy strategicznych oraz ogólnych strategii korporacyjnych i handlowych lub kwestii compliance, koncentrując się na przedsiębiorstwach działających w złożonych, globalnych warunkach lub w ramach powiązań międzynarodowych. Przeprowadza klientów przez wszystkie etapy inwestycji i transakcji międzynarodowych w szerokim zakresie sektorów produktów i usług - w szczególności technologicznym, gamingowym, konsumenckim i przemysłowym.

 

Weronika aktywnie wspiera także polskie firmy rozwijające się za granicą oraz projekty typu impact investing – strategii inwestycyjnej przedsiębiorstw i funduszy private equity, której celem, oprócz zysków finansowych, jest generowanie określonych efektów ESG.  

 

Weronika Achramowicz jest rekomendowana jako leading individual przez międzynarodowe rankingi prawnicze - Legal 500 i Chambers Global. Została również uznana przez Forbes za jedną z 25 najwybitniejszych prawniczek działających dla biznesu.

Bierze udział w sesjach:

POWRÓT
EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie