Europejski Kongres Gospodarczy 2023

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P R S Š Ś T U V W Y Z Ž Ż
 Wojciech Ozimek

Wojciech Ozimek

Firma: One2Tribe

Stanowisko: współzałożyciel

Wojciech Ozimek to ceniony ekspert w dziedzinie połączenia informatyki z psychologią z ponad 25-letnim doświadczeniem zawodowym. Jako założyciel One2tribe, przeprowadził firmę od jej debiutu na rynku gier
w roku 2003 do przekształcenia w giełdową spółkę dostarczającą rozwiązania do motywacji pracowników.

W 2017 r. Wojtek prowadził zespół, który uczestniczył w konkursie IBM Watson AI XPRIZE, gdzie przedstawiono model uczenia maszynowego do optymalizacji pracy ze szczególnym uwzględnieniem stresu. Projekt ten zaowocował publikacją "Optimal motivation scheme design using machine learning and control theory" oraz został rozwinięty w ramach ESGI (European Study Groups for Industry). Kluczowym elementem projektu było wprowadzenie pojęcia stresu do optymalizacji zadań w pracy.

Wojtek łączy umiejętność przekazywania wiedzy z praktyczną znajomością procesów rozwojowych. Jego doświadczenie obejmuje wystąpienia na prestiżowych konferencjach, takich jak TEDx Kraków, World AI Health w Bazylei czy World Summit AI w Amsterdamie oraz prowadzenie wykładów dotyczących Intelligent Augmentation, AI i gamifikacji dla Wyższej Szkoły Bankowej w Warszawie. Od wielu lat Wojtek jest też związany z rynkiem gier, w szczególności takich, które poruszają ważne tematy społeczne. Między innymi, przez prawie 5 lat był członkiem, a następnie przewodniczącym Rady Nadzorczej 11 bit studios S.A.

Bierze udział w sesjach:

POWRÓT
EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie