Europejski Kongres Gospodarczy 2023

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P R S Š Ś T U V W Y Z Ž Ż
 Wojciech Piskorski

Wojciech Piskorski

Firma: SGS Polska

Stanowisko: ekspert

Audytor z ponad 20-letnim stażem, który współpracuje z SGS Polska od 2021 r.  Zdobył kompetencje audytora i audytora wiodącego systemów zarządzania ISO 9001, ISO 14001, a także weryfikatora emisji gazów cieplarnianych EU ETS. W ramach swojej współpracy z SGS doprowadził do opracowania i weryfikacji EPD dla klienta produkującego transformatory na rynek włoski.  

 

Doświadczony szkoleniowiec, prowadzący liczne webinary, także dla klientów SGS Polska, m.in. w zakresie systemów zarządzania, rozliczania emisji w ramach EU ETS czy obliczania śladu węglowego. Autor artykułów w prasie, prelegent wielu konferencji poświęconych rynkowi CO2 i weryfikacji raportów rocznych. Twórca prostych i skutecznych narzędzi do analizy ryzyka w procesie monitorowania emisji.

 

W swojej karierze zawodowej zajmował się weryfikacją wszystkich rodzajów działalności i systemów pomiarowych oraz poborem prób w ramach EU ETS dla wielu instalacji. Uczestniczył w pracach nad weryfikacją audytów energetycznych, zajmował się analizami w zakresie monitorowania, obliczaniem emisji i zarządzaniem nimi, a także optymalizacją procesu zbierania danych i obliczania śladu węglowego dla wielu podmiotów. Był autorem i współautorem obliczeń śladu węglowego w zakresie CFP i CFO, między innymi dla KGHM, Grupy Azoty czy PKP Intercity oraz licznych, innych podmiotów

 

Utworzył i przewodzi zespołowi ekspertów świadczących kompleksowe usługi w zakresie analiz cyklu życia (LCA), ocen śladu środowiskowego oraz opracowywania deklaracji środowiskowych produktów EPD.

 

Wyróżniony nagrodą Sustainability Solution Provider w 2019 roku.

Bierze udział w sesjach:

POWRÓT
EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie