Europejski Kongres Gospodarczy 2023

We wrześniu, już po raz szósty, na scenie Europejskiego Kongresu Gospodarczego staną twórcy i liderzy najciekawszych polskich i europejskich start-upów. Zwycięzcy mogą liczyć na obecność w mediach i wejście do świata wielkiego biznesu, setka najlepszych powalczy o wyróżnienie i wsparcie swojego pomysłu, a wybrana osiemnastka zaprezentuje się na scenie Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Udział w konkursie stwarza możliwość uczenia się od najlepszych, zaprezentowania się  przed potencjalnymi inwestorami, pozyskania partnera biznesowego spośród tysięcy przedsiębiorców gotowych inwestować w innowacyjne pomysły. Wygrana w konkursie to niebywała okazja do zaistnienia w mediach, a przede wszystkim możliwość uzyskania merytorycznego, organizacyjnego czy finansowego wsparcia.

W konkursie Start-up Challenge nie tworzymy barier – udział w rywalizacji mogą zadeklarować start-upy aktywne w rozmaitych branżach gospodarki czy dziedzinach życia społecznego. Jedyny formalny warunek to obecność na rynku nie dłuższa niż pięć lat. Aplikujący do Start-up Challenge podmiot musi mieć na koncie innowację w jednej z wymienionych postaci: produkt, technologia, model biznesowy lub zoptymalizowany proces.

Konkurs obejmuje sześć kategorii branżowych:

  • NEW INDUSTRY – Przemysł 4.0, robotyka, automatyzacja, systemy produkcji, nowe materiały, przemysł kosmiczny;
  • ENVIRONMENT – Ochrona środowiska: technologie dla klimatu, ekologiczne uprawy, smart energy, wykorzystanie surowców, przetwórstwo odpadów;
  • TRADITION & MODERNITY – Przemysł tradycyjny, energetyka, telekomunikacja, transport, budownictwo;
  • HEALTH & BIOTECHNOLOGY – Medycyna, zdrowie, technologie medyczne, farmacja, biotechnologia;
  • BUSINESS PROCESSES – Zarządzanie, analityka, ICT, cyberbezpieczeństwo, logistyka, HR;
  • CLIENT & LIFESTYLE – Handel, customer experience, e-commerce, fintech, edutech, gaming, sport, przemysł czasu wolnego.

Więcej szczegółów wraz z listą 100 najciekawszych start-upów konkursu Start-up Challenge znajduje się TUTAJ.

Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród nastąpi w czasie gali, która odbędzie się w dniu 21 września br. o godzinie 19.30 w sali Balowej C. 

Wejście na podstawie identyfikatora: VIP, Premium. 

 

EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie