Europejski Kongres Gospodarczy 2023

To już 12. edycja konkursu Top Inwestycje Komunalne, który niezmiennie ma za zadanie wskazanie skali inwestycji komunalnych i ich prorozwojowego efektu dla gospodarki, regionu i mieszkańców. W konkursie doceniamy tych, którzy dzięki odważnym prorozwojowym decyzjom inwestycyjnym stają się liderami środowiska, wyznaczają trendy.

Organizatorami konkursu są: redakcja serwisu PortalSamorzadowy.pl oraz Grupa PTWP, jako organizator Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Wyróżnienie otrzyma 10 inwestycji z całej Polski zrealizowanych i prowadzonych przez samorządy lub podmioty, w których mają one udziały, ewentualnie realizowanych przez prywatne spółki, które po prywatyzacji wykonują zadania władzy lokalnej, np. w zakresie gospodarki komunalnej.

Główne kryteria oceny zgłaszanych kandydatur to skala i funkcjonalność, nowatorstwo, współpraca z lokalną społecznością na etapie projektowania, sprawność montażu finansowego i aktywne gospodarowanie majątkiem.

Tegoroczna edycja konkursu dotyczy inwestycji oddanych do użytku w 2022 r. lub zrealizowanych w co najmniej 50 proc. na dzień 31 grudnia 2022 r.

Na kandydatury z opisem charakteru inwestycji i uzasadnieniem (uzasadnienie warto przygotować na podstawie kryterium oceny opisanym w regulaminie) czekamy do 17 lutego 2023 r. Zgłoszenia do konkursu wraz z oprawą graficzną w postaci wizualizacji i/lub zdjęć (nie ma formularza) należy przesłać mailowo na adres: topinwestycje@portalsamorzadowy.pl.

Więcej szczegółów dotyczących konkursu znajduje się na stronie: www.portalsamorzadowy.pl

EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie