Człowiek w centrum - gospodarka, rynek, praca
ZOBACZ WIĘCEJJakub Dzik
Firma: Impel SA
Stanowisko: wiceprezes zarządu, wiceprzewodniczący Federacji Przedsiębiorców Polskich
Firma: Impel SA
Stanowisko: wiceprezes zarządu, wiceprzewodniczący Federacji Przedsiębiorców Polskich
Prawnik, absolwent Wydziału Prawa Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego (2009) oraz studiów Master of Business Administration (MBA) w IESE Business School – University of Navarra w Hiszpanii (2013).
Karierę zawodową rozpoczął w 2007 roku w kancelarii adwokackiej. Od 2008 roku sprawuje funkcję Prezesa Zarządu Mobile Technology Sp. z o.o. Z Grupą Impel, liderem rynku usług outsourcingowych w Polsce, jest związany od 2009 roku - najpierw jako Specjalista ds. Prawnych w Biurze Obsługi Prawnej, następnie w Biurze Operacyjnym, a obecnie jako Dyrektor Generalny odpowiedzialny za obszar Digital Services & Business Process Outsourcing.
W latach 2009-2013 pełnił funkcję Członka Rady Nadzorczej Impel S.A. W roku 2013 został powołany na stanowisko Wiceprezesa Zarządu Impel Security Polska Sp. z o.o. Od kwietnia 2016 roku reprezentuje Impel S.A. jako Wiceprezes Zarządu.
Dodatkowo zajmuje stanowisko Wiceprezesa Zarządu Polskiego Związku Pracodawców Ochrona oraz Wiceprzewodniczącego Federacji Przedsiębiorców Polskich. Zasiada w Radzie Nadzorczej spółki Vantage Development S.A. i jest Przewodniczącym Rady Nadzorczej spółki Gwarant Agencja Ochrony S.A.
Człowiek w centrum - gospodarka, rynek, praca
ZOBACZ WIĘCEJPraca i pracownik a hierarchia wartości w gospodarce. Człowiek jest najważniejszy – od hasła do zarządzania. Potencjał w głowach, czyli zasoby ludzkie europejskich gospodarek. Kwalifikacje decydują o szansach rozwojowych.
Dysproporcje, wewnętrzne zróżnicowanie i stopień otwartości europejskiego rynku pracy. Migracje, drenaż mózgów, rywalizacja o najzdolniejszych. Jak technologie przyszłości zmieniają życie prywatne i zawodowe? XYZ, czyli nowe pokolenia pracowników – problem czy atut? Zmiany w krajowych systemach edukacji wobec oczekiwań pracodawców. Jak kształcić dla rynku w realiach ciągłej zmiany? Kapitał społeczny, dobro deficytowe.
Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.
Co możesz zrobić:
Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie