A B C D E F G H J K L Ł M N O P R S Š Ś T U V W Z Ż
 Magdalena Taczanowska

Magdalena Taczanowska

Firma: Microsoft

Stanowisko: członek zarządu

Magda Taczanowska pełni w Microsoft rolę Dyrektora Sektora Publicznego (Public Sector Lead). Przed przyjściem do Microsoft pełniła funkcję Wiceprezesa Zarządu ds. Sprzedaży w Zarządzie Spółki Sygnity S.A.

Magda Taczanowska w trakcie swojej kariery była ściśle związana ze środowiskiem Sektora Publicznego rynku IT uczestnicząc w największych projektach informatycznych w polskiej administracji, a także w sektorze przemysłowo-usługowym i bankowo-finansowym.

Przed dołączeniem do zespołu Microsoft pracowała przez ostatnie 2 lata w Zarządzie Spółki Sygnity S.A., jako Wiceprezes Zarządu ds. Sprzedaży. Wcześniej zajmowała stanowiska menedżerskie, w tym stanowisko Country Managera i Prezesa Zarządu w spółce S&T w latach 2003-2010. Karierę zawodową rozpoczęła w spółce ICL Polska, docelowo obejmując tam pozycję Dyrektora Sprzedaży i Członka Zarządu, utrzymując ją po przejęciu ICL przez Fujitsu Services.

Jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej (SGH), ukończyła podyplomowe studia MBA na National-Louis University.

Bierze udział w sesjach:

  • IV rewolucja przemysłowa - nasza współczesność

    ZOBACZ WIĘCEJ
     

    IV rewolucja przemysłowa - nasza współczesność

    IV rewolucja przemysłowa – nasza współczesność

    Wyczerpanie dotychczasowych motorów wzrostu gospodarczego. Gospodarka oparta na wiedzy a model rozwojowy Europy. Reindustrializacja – hasło a realizacja. Nowoczesny przemysł fundamentem rozwoju – w kierunku europejskich specjalizacji. Jak się dziś kreuje wartość w gospodarce – międzynarodowy podział pracy i światowe potęgi wobec rozwoju technologii. Oblicza innowacyjności – znaczenie sektora badawczo-rozwojowego w europejskim przemyśle. Jak to sfinansować, jak to sprzedać, czyli innowacje na rynku. Digitalizacja gospodarki – szanse i pułapki. Zarządzanie informacją i wielkimi zbiorami danych wyzwaniem dla biznesu, administracji, obywatela. Cyberzagrożenia – lepiej zapobiegać.

EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie