A B C D E F G H J K L Ł M N O P R S Š Ś T U V W Z Ż
 Piotr Witecki

Piotr Witecki

Firma: DLA Piper

Stanowisko: Senior Associate

Piotr Witecki specjalizuje się w sprawach związanych z sektorem infrastruktury oraz budownictwa. Reprezentuje właścicieli, pracodawców, wykonawców generalnych, podwykonawców, dostawców i projektantów w sporach dotyczących publicznych i prywatnych projektów budowlanych, w tym obejmujących inwestycje realizowane na podstawie warunków kontraktowych FIDIC.

Ponadto, Piotr reprezentuje deweloperów, kredytodawców, właścicieli, najemców i inwestorów, zajmując się sprawami związanymi z nieruchomościami. Piotr reprezentuje klientów w sporach wynikających m.in. z transakcji i umów finansowania, sprzedaży, dzierżawy oraz najmu nieruchomości.

Piotr Witecki specjalizuje się we wszystkich aspektach prawa upadłościowego i prawa restrukturyzacji. Pomaga wierzycielom, dłużnikom, zarządzającym, interesariuszom finansowym i likwidatorom, w zakresie strategii postępowania przez pryzmat biznesowych potrzeb klientów.

Jako adwokat, niezależnie od reprezentowania klientów w negocjacjach oraz postępowaniach przed organami ścigania i sądami powszechnymi, Piotr reprezentuje klientów w wewnętrznych i zewnętrznych dochodzeniach, w tym śledztwach w postępowaniu karnym, a także w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych i odzyskiwaniu sprzeniewierzonego majątku oraz innych roszczeń w postępowaniach cywilnych i karnych.

Piotr posiada również rozległe doświadczenie w doradzaniu klientom z sektora energetycznego, oraz  produkcyjnego.

Bierze udział w sesjach:

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie