Wydawnictwo dokumentujące przebieg Kongresu. Oprócz zdjęć uczestników zawiera także podstawowe informacje o tematyce debat i kluczowych wnioskach.

Europejski Kongres Gospodarczy - największa konferencja biznesowa w Europie Centralnej - przyciągnęła w dniach 10-12 maja 2017 r. do Międzynarodowego Centrum Kongresowego i Spodka w Katowicach 9 tys. osób. W tym czasie odbyły się 132 sesje dyskusyjne z udziałem ponad 800 prelegentów. Równolegle w Spodku w dniach 11-12 maja odbywała się druga edycja wydarzenia towarzyszącego - European Start-up Days (ESD), które zgromadziło 2,5 tys. przedstawicieli młodego biznesu. Wydarzenia Kongresu za pośrednictwem telewizji, prasy, radia i portali internetowych relacjonowało ponad 660 dziennikarzy reprezentujących 150 redakcji. W efekcie w polskich mediach powstało blisko 6 tysięcy różnego rodzaju publikacji dotyczących obydwu wydarzeń.

- Jak co roku - jako organizatorzy, a jednocześnie jako grupa medialna PTWP - wielką wagę przykładamy do zagospodarowania kongresowego plonu - po to, by treści Kongresu, wysiłek jego uczestników skierowany ku wspólnemu rozwiązywaniu problemów zostały jak najlepiej i jak najszerzej poznane i wykorzystane - mówi Wojciech Kuśpik, prezes Grupy PTWP SA, inicjator Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Składową tych działań jest doroczne wydawnictwo „Kongres w obiektywie”. Wskazuje ono na różnorodność tematów i wątków oraz przypomina w hasłowej formie tezy debat. Przede wszystkim jednak eksponuje tych, którzy tworzyli merytoryczną wartość Kongresu, stanowili o jego jakości, dzieląc się z innymi uczestnikami swoja wiedza, doświadczeniem i energia.

- „Kongres w obiektywie” to także forma podziękowania dla wszystkich zaangażowanych w projekt - w jego planowanie, przygotowanie, organizację i przebieg. Dzięki partnerskiej współpracy Kongres po raz kolejny okazał się wspólnym sukcesem organizatorów, partnerów i uczestników - mówi Wojciech Kuśpik. - Serdecznie zapraszamy do Katowic w roku 2018.

Album do pobrania w pliku PDF - tutaj

 

EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie