EEC 2019

A B C Ć D E F G H J K L M N O P R S T U W Z Ż
 Justyna Wysocka-Golec

Justyna Wysocka-Golec

Firma: LGM SA

Stanowisko: Co-Founder, CEO

Współzałożycielka i prezes LGM S.A. – firmy z obszaru nowych technologii rozwijającej innowację pozwalającą na kilkukrotne zwiększenie mocy odbieranej z generatorów elektrycznych.
Zwyciężczyni Hackathonu Digital University oraz Startup Award na Forum Ekonomicznym w Tarnowie. Jej firma - LGM S.A. została nominowana do setki najlepszych startupów w Europie podczas Hello Tomorrow Challenge w Paryżu i do 40 najlepszych technologicznych startupów Europy podczas High Tech Ventures Days w Dreźnie.

Justyna jest absolwentką inżynierii środowiska na Akademii Górniczo – Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie oraz studiów menadżerskich typu MBA w Krakowskiej Szkole Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Posiada kilkanaście lat doświadczenia w zarządzaniu firmami zajmującymi się doradztwem w zakresie ochrony środowiska. Jako ekspert w zakresie zmian klimatu, konsultant i kierownik projektu, a następnie jako dyrektor zarządzający, doradzała klientom biznesowym w zakresie systemów zarządzania emisjami, śladu węglowego, zrównoważonego rozwoju i smart city.

Jest także laureatką tytułu Ambasadorki Przedsiębiorczości Kobiet - europejskiej nagrody za wspieranie kobiet tworzących i prowadzących działalność gospodarczą.

Jest alumnem programu Mass Challenge Israel edycja 2018 (jedna z dwóch firm z Polski w całej historii programu).

Bierze udział w sesjach:

EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie