EEC 2019

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P R S Š Ś T U V W Z Ż
 Cezary Przygodzki

Cezary Przygodzki

Firma: Dentons

Stanowisko: Partner

Cezary Przygodzki, doradca podatkowy, partner, kieruje Zespołem Prawa Podatkowego w warszawskim biurze kancelarii Dentons. Koncentruje się na projektach z zakresu międzynarodowego planowania podatkowego oraz strukturyzowania transakcji fuzji i przejęć (M&A).

Specjalizuje się w kwestiach podatkowych związanych z fuzjami i przejęciami, w tym w zakresie strukturyzacji transakcji, przeglądów podatkowych due diligence, negocjacjach i zamknięciu transakcji.

Posiada wieloletnie doświadczenie związane z restrukturyzacjami i reorganizacjami podatkowymi oraz inwestycjami zagranicznymi w Polsce. Prowadzi także projekty związane ze sporami podatkowymi oraz sądowo-administracyjnymi. Wspiera firmy z sektorów przemysłowego, energetycznego, nieruchomości, technologii i mediów, a także instytucje finansowe oraz fundusze private equity.

Cezary został uznany za jednego z najlepszych ekspertów podatkowych w dziedzinie doradztwa transakcyjnego w Polsce w rankingu Firm Doradztwa Podatkowego 2020 Rzeczpospolitej. Ma ponad 20 lat doświadczenia, zdobytego w firmach z Wielkiej Czwórki i renomowanych kancelarii prawnych.

 

Bierze udział w sesjach:

EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie