A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P R S Š Ś T U V W Z Ż
 Jacek Bukowicki

Jacek Bukowicki

Firma: Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości

Stanowisko: ekspert, Departament Rozwoju Startupów

Ekspert w Departamencie Rozwoju Startupów, PARP.

Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego, Europejskiego Instytutu Rozwoju Regionalnego i Lokalnego oraz studium Handlu Zagranicznego w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Posiada wieloletnie doświadczenie jako certyfikowany trener warsztatowy (wystąpienia publiczne, pitching, jęz. angielski). Członek Toastmasters International.

Pierwsze szlify zawodowe zdobywał w biznesie - w sprzedaży, marketingu i negocjacjach międzynarodowych kontraktów handlowych. Uczestniczył we wdrażaniu pionierskich w Polsce internetowych systemów rezerwacyjnych w branży hotelarskiej z Onet.pl, WP.pl, Interia.pl oraz wiodącymi zagranicznymi systemami rezerwacji online. Pierwszy e-biznes rozkręcał, gdy jeszcze nie mówiło się w Polsce o startupach.

W PARP zajmuje się projektowaniem i realizacją programów oraz usług wspierających rozwój startupów i ekosystemu startupowego w Polsce. Pełni funkcję project officer’a programów akceleracyjnych. Od 2020 r. certyfikowany międzynarodowy mentor startupowy.

Hobby: komunikacja międzykulturowa, wystąpienia publiczne, Toastmasters International, fotografia i wyprawy przyrodnicze, kajakarstwo nizinne, wędrówki górskie, backpacking.

https://www.parp.gov.pl/component/publications/author/bukowicki-jacek

https://www.linkedin.com/in/jacek-bukowicki/

 

Bierze udział w sesjach:

EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie