A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P R S Š Ś T U V W Z Ż
 Maciej Dyjas

Maciej Dyjas

Firma: Griffin Capital Partners

Stanowisko: partner zarządzający

Partner Zarządzający w Griffin Capital Partners, największym prywatnym, najbardziej dynamicznym i innowacyjnym inwestorem typu private equity oraz firmie zarządzającej aktywami specjalizującej się w nieruchomościach w Europie Środkowo-Wschodniej.

Doświadczenie menedżerskie zdobywał w firmie konsultingowej Wandel & Goltermann Hewlett Packard Systems w krajach Unii Europejskiej oraz w Stanach Zjednoczonych. Karierę kontynuował jako Partner, Partner Zarządzający oraz Prezes w Grupie Eastbridge, prywatnej firmie inwestycyjnej. Równolegle do funkcji pełnionych w Eastbridge, Maciej Dyjas zajmował szereg stanowisk w spółkach portfelowych Grupy, takich jak Partner Zarządzający NFI EMF – spółki notowanej na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych oraz Prezes spółki nieruchomościowej DTH w Nowym Yorku. W 2014 roku Grupa Eastbridge zarządzała aktywami o wartości ponad 3 mld USD w sektorze sprzedaży detalicznej, produktów konsumenckich oraz nieruchomości w Europie Środkowo- Wschodniej, krajach Unii Europejskiej oraz Stanach Zjednoczonych.

Maciej Dyjas jest absolwentem matematyki oraz informatyki na Uniwersytecie Warszawskim, studia kontynuował w zakresie biznesu, psychologii zarządzania i komunikacji w Stuttgarcie oraz Frankfurcie nad Menem.

 

Bierze udział w sesjach:

EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie