A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P R S Š Ś T U V W Z Ż
 Marcin Bejm

Marcin Bejm

Firma: kancelaria CMS

Stanowisko: partner, szef praktyki energetyki i projektów infrastrukturalnych, koordynator zespołu ds. ESG

Marcin Bejm jest adwokatem z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem zawodowym. Specjalizuje się w doradztwie prawnym przy transakcjach i projektach inwestycyjnych realizowanych w formule project finance i projektach PPP, dotyczących aktywów infrastrukturalnych w Polsce oraz w Europie Środkowo-Wschodniej. Działa na rzecz podmiotów zaangażowanych w projekty inwestycyjne typu greenfield i brownfield w zakresie infrastruktury twardej i społecznej. Jego doświadczenia obejmują doradztwo prawne w związku z inwestycjami w sektorze portów lotniczych, portów morskich, autostrad, kolei, ochrony zdrowia, energetyki odnawialnej, gospodarki odpadami, IT, rewitalizacji miejskiej, inwestycji ciepłowniczych i wodociągowo-kanalizacyjnych a także ropy i gazu.

W projektach Marcin doradza w szczególności zakresie przygotowania lub negocjowania umów projektowych takich jak: umowy o PPP, umowy koncesji, EPC, EPCM, O&M, umowy dostawy, umowy off-take, tollingowe, licencyjne, bezpośrednie, inwestycyjne oraz umowy wsparcia. Świadczy doradztwo prawne w zakresie prawa publicznego, zamówień publicznych i pomocy publicznej.

Jest autorem wielu publikacji na temat PPP i koncesji. Aktywnie angażuje się w promocję PPP i formuły project finance projektów w Polsce.

Koordynuje prace zespołu ds ESG w CMS w Polsce.

Bierze udział w sesjach:

EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie