A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P R S Š Ś T U V W Z Ż
 Adam Skwarski

Adam Skwarski

Firma: Budimex SA

Stanowisko: dyrektor ds. inwestycji i rozwoju

Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Od 2014 roku jest członkiem Chartered Institute of Management Accountants (CIMA).

Jeszcze w czasie studiów rozpoczął pracę w firmie audytorskiej, a następnie pracował w dziale finansowym firmy z branży FMCG. Obecnie kieruje dyrekcją inwestycji i rozwoju oraz biurem analiz strategicznych w Budimeksie i jest odpowiedzialny m. in. za pozyskiwanie nowych projektów w formule PPP  oraz udzielanie wsparcia dla projektów będących w fazie operacyjnej. Posiada bogate doświadczenie w zakresie analizy rynku budowlanego, oceny projektów inwestycyjnych, finansów korporacyjnych oraz transakcji typu M&A.

Jest prokurentem spółki Budimex Parking Wrocław, spółki celowej, która realizuje 30-letnią umowę koncesji na zaprojektowanie, wybudowanie, zarządzanie oraz sfinansowanie parkingu kubaturowego we Wrocławiu. Jednocześnie jest członkiem zarządu spółki Magnolia Energy realizującej projekt budowy farmy wiatrowej o mocy do 7 MW z zabezpieczoną długoterminową umową sprzedaży energii elektrycznej z projektu.

 

Bierze udział w sesjach:

EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie