A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P R S Š Ś T U V W Z Ż
 Błażej Fiecek

Błażej Fiecek

wiceprezes zarządu, CFO, E.ON Foton Sp. z o.o., Grupa E.ON Polska SA

Błażej Fiecek posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie w obszarze finansów, rachunkowości zarządczej oraz wdrażania systemów ERP oraz BI.

W swojej pracy m.in. wdrażał modele controllingowe, badał sprawozdania finansowe oraz systemy kontroli wewnętrznej w spółkach giełdowych notowanych na WIG20 głównie z branż energetycznej i telekomunikacyjnej. Zdobył również doświadczenie w badaniu amerykańskich spółek farmaceutycznych. Pracował dla takich firm jak PwC Polska, COMARCH S.A., Tauron Dystrybucja.

Od 2019 roku pełni funkcję CFO, Wiceprezesa Zarządu ds. Finansowych w firmie E.ON Foton  Sp. z o.o., gdzie odpowiedzialny jest za obszary rachunkowości finansowej, zarządczej i podatkowej. Z grupą E.ON Polska S.A. jest związany od 2018 roku, gdzie między innymi zajmował się transakcjami fuzji i przejęć.

Z powodzeniem zarządza zespołami finansowymi oraz operacyjnymi, łącząc kompetencje i doświadczenie w zakresie branży energetycznej i odnawialnych źródeł energii, a także rachunkowości finansowej i zarządczej, podatków oraz logistyki.

Wiedza i zdobyte doświadczenie stawiają go wśród najlepszych specjalistów na rynku.

Jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, obecnie w trakcie uzyskiwania kwalifikacji CIMA oraz Biegłego Rewidenta. Ukończył liczne kursy w zakresie fuzji i przejęć, oraz transakcji na rynku giełdowym.

Bierze udział w sesjach:

EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie