A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P R S Š Ś T U V W Z Ż
 Jarosław Łukasiewicz

Jarosław Łukasiewicz

Firma: Vetasi

Stanowisko: CEO

Posiada ponad 25-letnie doświadczenie w pracy na kierowniczych stanowiskach w sektorze IT. Zanim w 2013 roku dołaczył do Vetasi na stanowisko Dyrektora Zarządzającego na Polskę oraz Region Wschodniej Europy, Jarosław kierował Pionem Kluczowych Przedsiębiorstw i Systemów Zarządzania w największej w regionie firmie IT – Asseco Poland S.A. Na swoim koncie ma wiele udanych projektów informatycznych w zakresie ERP, EAM i ITSM dla szerokiego grona klientów w dużych przedsiębiorstwach, instytucjach publicznych, oraz globalnych korporacjach w Polsce i Europie.


Wiele lat doświadczeń, duża wiedza techniczna połączona z przedsiębiorczością oraz umiejętnością budowania relacji z pracownikami i klientami, pozwoliła na sukces i zdobycie przez VETASI pozycji lidera w Polsce, Europie Środkowej i Wschodniej. Od 2021 na stanowisku CEO Grupy VETASI odpowiedzialny za globalną strategię, inwestycje oraz rozwój grupy na nowych rynkach.


Posiada tytuł magistra inżyniera zdobyty na Politechnice Warszawskiej, Wydział Elektryczny. Absolwent studiów MBA na Thames Valley University oraz prestiżowych programów menadżerskich w tym Advanced Management Program (AMP) na IESE Business School w Barcelonie.

Bierze udział w sesjach:

EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie