A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P R S Š Ś T U V W Z Ż
 Marcin Gajdziński

Marcin Gajdziński

Firma: IBM Technology Country Leader for Poland & Baltics

Stanowisko: Country General Manager

Marcin Gajdziński został Dyrektorem Generalnym IBM w Polsce i Krajach Bałtyckich w listopadzie 2021 roku. Posiada prawie 30-letnie doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą na rynku IT, zarówno
w Polsce, jak i krajach bałtyckich.

Marcin Gajdziński pracę w IBM rozpoczął w 1993 roku pełniąc od   tego   czasu   szereg   wysokich funkcji kierowniczych. W swojej dotychczasowej karierze odpowiadał, między innymi, za współpracę z Partnerami Handlowymi realizując szereg procesów konsolidacyjnych, w tym utworzenie centrum kompetencyjnego IBM Innovation Center i struktury „Channel One”, w ramach organizacji partnerskiej IBM. Od 2006 roku pełnił funkcję dyrektora handlowego działu IBM General Business. Następnie, od 2013 roku zarządzał działem sprzedaży rozwiązań serwerowych IBM.

Od stycznia 2015 r.  do kwietnia 2018 r., był związany z firmą Lenovo Polska, gdzie zajmował stanowisko kierownika ds. Enterprise Systems Sales, a od 2017 roku Dyrektora Generalnego Lenovo Global Technology. Po powrocie do IBM został dyrektorem działu IBM Systems Hardware na Polskę i kraje bałtyckie. Od 2021 roku pełnił też funkcję lidera obszaru IBM Technology Cross-Brand. 

Marcin Gajdziński jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Bierze udział w sesjach:

EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie