A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P R S Š Ś T U V W Z Ż
 Piotr Woźniakiewicz

Piotr Woźniakiewicz

Firma: PwC

Stanowisko: dyrektor, Dział Podatkowy

Piotr Woźniakiewicz jest Dyrektorem w dziale podatkowym PwC. W PwC pracuje od 2004 r. Jest absolwentem prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego i licencjonowanym doradcą podatkowym od 2007 r.

Piotr od wielu lat doradza właścicielom firm rodzinnych w węzłowych zagadnieniach dotyczących ich firm oraz ich sytuacji osobistej, a także prowadzonych przez nich przedsięwzięć. Jednym z głównych obszarów specjalizacji Piotra jest planowanie sukcesji.

Piotr również angażuje się w wspieranie kolejnego pokolenia liderów firm rodzinnych, w szczególności poprzez program PwC NextGen.

Piotr regularnie uczestniczy w panelach oraz prowadzi szkolenia z planowania sukcesji w polskich firmach rodzinnych, m.in. Kongres Polskiego Kapitału (Forbes), Międzynarodowy Kongres Firm Rodzinnych (IBR)..

Piotr planował i wdrażał rozwiązania w obszarze planowania sukcesji dla polskich rodzin biznesowych. W trakcie realizowanych projektów Piotr wykorzystuje swoje doświadczenia w zakresie podatków, zagadnień prawnych oraz specyfiki biznesu rodzinnego, dostarczając rozwiązania dopasowane konkretnej sytuacji klienta oraz relacji w rodzinie.

Jest członkiem dedykowanego zespołu w ramach PwC zajmującego się problematyką sukcesji w biznesie.

Tata dwóch wesołych chłopaków, fan jazdy na nartach i miłośnik rodzinnych wycieczek górskich.

Bierze udział w sesjach:

EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie