A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P R S Š Ś T U V W Z Ż
 Rahim Blak

Rahim Blak

CEO, mosaico, Copernic

Rahim Blak – założyciel holdingu Sapiency, który koncentruje projekty oparte na technologii blockchain oraz współzałożyciel firmy ☰edrone - pierwszego CRM dla e-commerce.

Od ponad 3 lat działa w branży blockchain, gdzie stworzył mosaico - platformę do tokenizacji. Na kanwie mosaico powstała firma Copernic, która buduje farmy słoneczne. Rahim zaczął od Tokenizacji farm, dzięki czemu pozyskał kapitał, co pozwoliło rozpocząć mu przygodę w OZE. Rahim koncentruje się na łączeniu technologii blockchain z branżą OZE - odnawialne źródła energii, dzięki czemu zarządza rozproszoną energią i udziałowcami farm słonecznych Copernic.

Triada jego działań BLOCKCHAIN, OZE i E-COMMERCE, świetnie się uzupełnia, co daje idealny przykład na synergii w biznesie. Wierzy, że tworzenie Startupów jest sztuką.

Absolwent wydziału malarstwa ASP w Krakowie i MBA w Łodzi.  Stworzył własny kierunek studiów podyplomowych "Zawód Social Media Manager" na WSEI w Krakowie. Ekstrawertyczny przedsiębiorca i szkoleniowiec, prelegent wielu konferencji, na których zdobywa najwyższe miejsca w ocenie uczestników. Szczęśliwy ojciec dwójki dzieci, które produkują mu więcej czasu :) Uwielbia dzielić się wiedzą, czemu daje wyraz w swoich filmach z serii #ZrozumiećBiznes.

Bierze udział w sesjach:

EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie