A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P R S Š Ś T U V W Z Ż
 Tomasz Szymański

Tomasz Szymański

CEO, SoftwareMill, Software Development Association Poland (SoDA)

Założyciel i CEO SoftwareMill - ponad 80-cio osobowego software house, który od 12 lat zatrudnia wyłącznie zdalnie inżynierów z całej Polski i świadczy usługi, związane z zaawansowanymi technologiami, w najróżniejszych branżach, na 5 kontynentach. 


SoftwareMill oprócz tego że jest w pełni zdalna, od ponad 8 lat działa w sposób "oddolny" tj. struktura jest maksymalnie wypłaszczona i zarządzana przez sam zespół. W strukturze tej Tomasz pełni tytularną rolę "Prezesa" i jest Koordynatorem Grupy Koordynującej czyli swoistego odpowiednika Rady Starszych w firmie, składającego się z Mistrzów Cechów, które to Cechy są podstawowymi centrami odpowiedzialności w spółce. Zasady te mocno czerpią z idei holakracji, a Tomasz miał przyjemność je w firmie wprowadzać.


Poza doświadczeniem biznesowym, był aktywnym programistą przez 15 lat. Ukończył studia informatyczne na Politechnice Warszawskiej oraz Executive Master of Business Administration nad Akademii Leona Koźmińskiego. Tworzył społeczności Warszawa JUG, Warsaw Groovy User Group czy Agile By Example.

Bierze udział w sesjach:

EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie