A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P R S Š Ś T U V W Z Ż
 Weronika Achramowicz

Weronika Achramowicz

Firma: Baker McKenzie

Stanowisko: partner

Współkieruje Zespołem Fuzji i Przejęć oraz kieruje zespołem International Commercial & Trade w warszawskim biurze Baker McKenzie.

Weronika doradza polskim i zagranicznym klientom z sektora prywatnego i publicznego w zakresie przejęć, zbycia, transakcji typu joint venture, sojuszy strategicznych oraz ogólnych strategii korporacyjnych i handlowych lub kwestii compliance, koncentrując się na przedsiębiorstwach działających w złożonych, globalnych warunkach lub w ramach powiązań międzynarodowych. Przeprowadza klientów przez wszystkie etapy inwestycji i transakcji międzynarodowych w szerokim zakresie sektorów produktów i usług - w szczególności technologicznym, gamingowym, konsumenckim i przemysłowym.

Weronika aktywnie wspiera także polskie firmy rozwijające się za granicą oraz projekty typu impact investing – strategii inwestycyjnej przedsiębiorstw i funduszy private equity, której celem, oprócz zysków finansowych, jest generowanie określonych efektów ESG.  

Weronika Achramowicz jest rekomendowana jako leading individual przez międzynarodowe rankingi prawnicze - Legal 500 i Chambers Global. Została również uznana za jedną z 25 najwybitniejszych prawniczek działających dla biznesu przez Forbes Women Polska.

Bierze udział w sesjach:

EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie