Jak nowatorski projekt zmienić w jednorożca lub przynajmniej w świetnie prosperującą firmę?

Laury Start-up Challenge towarzyszącego Europejskiemu Kongresowi Gospodarczemu mogą być ku temu ważnym krokiem.

Ideą tej wielkiej, międzynarodowej giełdy nowatorskich projektów młodych firm pozostaje łączenie kreatorów innowacyjnych pomysłów z tymi, którzy poszukują inspiracji i nowych możliwości inwestowania.

Do tegorocznej edycji konkursu Start-up Challenge zostało zgłoszonych blisko 150 aplikacji w 5 kategoriach konkursowych. Do półfinału zakwalifikowało się najlepszych 15 start-upów, które walczyć będą o wygraną przed uczestnikami największej imprezy biznesowej Europy Centralnej – Europejskim Kongresem Gospodarczym, zgromadzonymi w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Więcej szczegółów wraz z listą 100 najciekawszych start-upów konkursu Start-up Challenge znajduje się TUTAJ 

Partnerem konkursu jest InCredibles Sebastiana Kulczyka, który ufundował nagrodę – wszechstronny, szyty na miarę, międzynarodowy program mentoringowy. Wybrane zwycięskie start-upy, będą miały szansę skorzystać z autorskiej formuły „szytych na miarę” warsztatów oraz indywidualnych konsultacji z mentorami, potencjalnymi klientami, inwestorami oraz uznanymi praktykami biznesu.

Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród nastąpi w czasie gali, która odbędzie się w dniu 26 kwietnia 2022 r. o godzinie 19.30 na scenie w Holu Dolnym.

Wejście na podstawie identyfikatora: VIP, Premium, Media. 

EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie