Spotkamy się w wyjątkowym miejscu – Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach! Niezwykła bryła obiektu, zielona dolina prowadząca do Spodka, niepowtarzalny klimat i energia, powierzchnia i pojemność, to właśnie tam realizowane są wielkie wydarzenia.
Sprawdzona, ukształtowana przez kilkunastoletnie doświadczenie formuła organizacyjna Europejskiego Kongresu Gospodarczego to trzydniowy cykl debat, spotkań i wydarzeń towarzyszących z udziałem znamienitych gości.
25 kwietnia 2022 • Katowice,
Międzynarodowe Centrum Kongresowe
26-27 kwietnia 2022 • Katowice,
Uniwersytet Śląski, Wydział Humanistyczny
Europejskie Forum Młodych Liderów zapewni uczestnikom z Polski, innych krajów Unii Europejskiej, Bałkanów Zachodnich, Europy Wschodniej i Kaukazu, przestrzeń do dzielenia się doświadczeniami, nawiązywania kontaktów oraz dyskusji o ważnych dla młodych ludzi w całej Europie tematach.
Polska Grupa Zbrojeniowa przygotowuje się do udziału w projekcie powstania polskiego ciężkiego czołgu - zapowiedział Witold Słowik, prezes PGZ.
We współpracy z wojskiem uruchamiamy szereg prac badawczo-rozwojowych mających na celu powstanie polskiego, ciężkiego czołgu – zapowiedział podczas sesji „Przemysł obronny” Europejskiego Kongresu Gospodarczego Witold Słowik, prezes PGZ. - Najprawdopodobniej nie będzie to produkt w 100 proc. polski - będzie składany z kilku elementów różnych producentów.
- Staramy się unowocześniać zakłady, szukamy źródeł finansowania, chcemy aby PGZ była dla polskiej armii pierwszym naturalnym dostarczycielem uzbrojenia - dodał Witold Słowik.
Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.
Co możesz zrobić:
Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie