Ceny energii idą w górę, co niepokoi przedsiębiorców z różnych branż

20 stycznia 2022 roku w Warszawie, w hotelu Sheraton Grand Warsaw odbędzie się EEC Trends. W godz. 13.30-14.15, w ramach ścieżki tematycznej EEC ENERGY, zorganizowana zostanie debata "Ceny energii". Obecnie jest to jeden z najbardziej aktualnych i ważnych tematów, wywołujących wiele emocji.

  • Uczestnicy debaty zastanowią się między innymi nad tym, jak ograniczyć wpływ rosnących kosztów energii na konkurencyjność i kondycję firm.
  • Porozmawiają też o obecnych realiach i trendach.
  • Zarejestruj się na wydarzenie już teraz.
Uczestnicy debaty będą dyskutować między innymi o tym, w jakim stopniu rosnące koszty energii wpływają na skłonność biznesu do przestawiania działalności na zrównoważone tory.

Porozmawiają również o samowystarczalności energetycznej, w tym o rozwoju OZE i energetyki rozproszonej.

Tematem dyskusji będzie także efektywność i energooszczędność, gospodarka cyrkularna, produkcja z mniejszym wykorzystaniem zasobów. Ponadto pojawią się kwestie dotyczące zmiany dostawcy energii, czy umów DSR.

Dyskutanci poszukają tez odpowiedzi na to, jak przedstawia się oferta rozwiązań technologicznych i organizacyjnych dla biznesu borykającego się z wysokimi kosztami energii. Zastanowią się nad obecną sytuacją i perspektywami polskiego rynku energii oraz polityką regulacyjną wobec rosnących cen.

W dyskusji będą uczestniczyć między innymi: Dawid Cycoń, prezes ML System, Jacek Misiejuk, prezes ENEL X; Michał Skorupa, prezes E.ON Foton z grupy E.ON; Jan Woźniak, prezes ENGIE Services.

EEC Trends kontynuuje tradycję i markę Forum Zmieniamy Polski Przemysł - jednej
z najważniejszych debat o perspektywach i kierunkach rozwoju polskiej gospodarki.

Dyskusja w trakcie EEC Trends przygotowuje grunt pod Europejski Kongres Gospodarczy, wskazując priorytety i akcentując to, co najważniejsze. W toku tego wydarzenia wykuwa się ostateczny kształt agendy Europejskiego Kongresu Gospodarczego. 

Czytaj także: Roman Kluska o drożyźnie, biurokracji i zielonym szaleństwie

EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie