ESG odnosi się do polityki i działań firmy w zakresie kwestii środowiskowych, społecznych oraz zarządzania

20 stycznia 2022 roku w Warszawie, w hotelu Sheraton Grand Warsaw, odbędzie się konferencja EEC Trends. Uczestnicy wydarzenia debatować będą o głównych trendach, które w roku 2022 staną się przedmiotem dyskusji w trakcie XIV Europejskiego Kongresu Gospodarczego. I tak, w godz.14.15-15.00 w ramach ścieżki tematycznej EEC GREEN zorganizowana zostanie sesja "ESG - nowe ramy strategii biznesowych".

  • ESG odnosi się do polityki i działań firmy w zakresie kwestii środowiskowych, społecznych oraz zarządzania.
  • Dyskutanci zajmą się kwestiami środowiska naturalnego, społeczeństwa i ładu korporacyjnego, czyli kryteriami określającymi na nowo wartość firmy.
  • Zarejestruj się na wydarzenie.
Na sesji "ESG - nowe ramy strategii biznesowych" w ramach EEC Trends omówione zostaną kwestie podejmowania działań, które wykraczają ponad doraźny zysk. Dyskutancji porozmawiają też o źródłach i skali presji, gdzie istotnymi składowymi są klienci i partnerzy, a także regulacje, koszty i dostęp do finansowania, a ponadto czas.

Uczestnicy debaty zastanowią się również nad dobrymi praktykami i nad tym, czy warto być liderem zmiany. Porozmawiają także o tym, jak budować relacje w biznesie na nowych zasadach. Tematem dyskusji będzie również przejrzystość i wiarygodność, a zatem fundamenty stabilnej działalności.

Dyskusje, jakie odbędą się w ramach EEC Trends przygotują grunt pod Europejski Kongres Gospodarczy, wskazując priorytety i akcentując to, co najważniejsze. W toku tego wydarzenia wykuje się ostateczna forma agendy EEC.

Dzięki takiemu podejściu kształt Kongresu jest pojemny i adekwatny do oczekiwań i potrzeb, aktualny i żywy. EEC Trends potwierdza, że dialog jest wpisany w DNA Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie