Europejski Kongres Gospodarczy 2023

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P R S Š Ś T U V W Y Z Ž Ż
 Magdalena Bezulska

Magdalena Bezulska

prezes zarządu, dyrektor generalny, Veolia term SA

Prezes Grupy Veolia Term S.A. od 2019 r. Przewodniczy radom nadzorczym pięciu spółek zależnych, które tworzą Grupę Veolia term.

W energetyce od 2012 r. W latach 2013-2019 członek Zarządu Veolia Energia Polska S.A, dyrektor HR Grupy Veolia w Polsce, członek rad nadzorczych spółek w Warszawie, Poznaniu, Łodzi, Tarnowskich Górach, CUW. Dodatkowo członek zespołu trójstronnego z ramienia ZPPE Lewiatan.

Od marca 2019 r. w Zarządzie Fundacji Veolia, którą powołała do życia w 2016 r.

W latach 1999-2012 w dywizji środowiskowej (CGEA ONYX/Veolia Usługi dla Środowiska).  Do 2008 r. odpowiadała za projekty akwizycyjne spółki w Polsce, zajmowała stanowisko zastępcy dyrektora generalnego, członka Zarządu i prokurenta. W latach 2008 - 2012 w roli dyrektora ds. korporacyjnych i personalnych, prokurenta.

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych. Ukończyła francuskie studia podyplomowe na Uniwersytecie Lille 1 w zakresie zarządzania terytorialnego i Executive MBA HR na Uczelni im. Łazarskiego. Posiada Dyplom Ministra Skarbu Państwa - Licencję członka rad nadzorczych. Absolwentka Akademii Liderek Henryki Bochniarz.

Finalistka Konkursu Bizneswoman Roku 2021 i rankingu Gazety Finansowej 25 Perły Polskiego Biznesu 2021.

Bierze udział w sesjach:

POWRÓT
EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie