Europejski Kongres Gospodarczy

Podczas wszystkich trzech dni trwania Europejskiego Kongresu Gospodarczego w strefie expo będzie można odwiedzić przedsiębiorców z województwa śląskiego, którzy zaprezentują swój potencjał eksportowy.

Znajdziecie ich na stoisku Województwa Śląskiego i Funduszu Górnośląskiego realizowanego w ramach projektu InterGlobal. Celem głównym projektu jest rozwój i wzmocnienie procesów internacjonalizacji przedsiębiorstw działających na terenie województwa śląskiego. Udział w największej międzynarodowej konferencji biznesowej w naszym regionie jest najlepszą okazją do realizacji tych założeń.

Wszystkie osoby i przedsiębiorstwa zainteresowane rozwojem działalności eksportowej zachęcamy do kontaktu z organizatorem stoiska:

Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego
Departament Gospodarki i Współpracy Międzynarodowej
Siedziba - Al. Korfantego 79; 40-160 Katowice
Poczta - ul. Ligonia 46; 40-037 Katowice
https://invest-in-silesia.pl/

Zadanie realizowane w ramach projektu InterGlobal – internacjonalizacja przedsiębiorstw sektora MŚP z województwa śląskiego współfinansowany jest ze środków UE w ramach programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027 (Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego). Priorytet: FESL.01.00-Fundusze Europejskie na inteligentny rozwój, Działanie: FESL.01.10-Promocja eksportu i internacjonalizacja MŚP realizowany jest przez Fundusz Górnośląski S.A. w partnerstwie z Województwem Śląskim.

EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie