Europejski Kongres Gospodarczy

Wysoka frekwencja, rekordowy ekwiwalent publikacji, rozwiązania streamingowe zwiększające zasięgi wydarzenia i najwyższe oceny satysfakcji uczestników plasują Europejski Kongres Gospodarczy w czołówce największych biznesowych eventów w Europie Centralnej.

Ideą Kongresu jest integracja różnych środowisk i tworzenie możliwości do realizowania nowych rozwiązań, rozwoju produktów, usług i firm w szybki i wartościowy sposób z wykorzystaniem nowych narzędzi, modeli i kanałów komunikacji. Trzydniowe spotkanie w Katowicach jest skuteczną i owocną platformą bezpośrednich kontaktów B2B. 

Niewątpliwą wartością organizowanego przez nas już od piętnastu lat Kongresu jest to, że podnoszone w czasie debat i rozmów kuluarowych tematy wybrzmiewają jeszcze długo po imprezie, a wiele omawianych projektów przyjmuje realne kształty.

Dzięki wsparciu partnerów, zarówno dużych międzynarodowych koncernów jak i małych rodzinnych firm, Kongres rozwija się z roku na rok, nie tylko jeżeli chodzi o frekwencję, ale również pod względem potencjału merytorycznego jaki ze sobą niesie.

Firmy zainteresowane współpracą komercyjną zapraszamy do kontaktu!

Tomasz Ruszkowski

Tomasz Ruszkowski

sales & marketing director

XV EUROPEJSKI KONGRES GOSPODARCZY. PRZESTRZEŃ KONGRESU

EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie