EEC 2020

Europejski Kongres Gospodarczy (EEC) – najważniejsze tego typu wydarzenie w Europie Centralnej – co roku gromadzi szerokie i opiniotwórcze grono uczestników z Europy i innych kontynentów.

Sprawdzona, ukształtowana przez kilkunastoletnie doświadczenie formuła organizacyjna Europejskiego Kongresu Gospodarczego to trzydniowy cykl debat, spotkań i wydarzeń towarzyszących z udziałem znamienitych gości – europejskich polityków, przedstawicieli gospodarczych resortów polskiego rządu, a przede wszystkim międzynarodowego grona inwestorów i przedsiębiorców reprezentujących różne branże gospodarki.

Europejski Kongres Gospodarczy, korzystając z kompetencji zaproszonych Gości, wskazuje trendy, które w najbliższej przyszłości będą kształtować klimat dla gospodarki i perspektywy jej rozwoju.

W trudnym dla branży spotkań czasie Kongres podtrzymał swoją aktywność odpowiadając na silną w środowisku gospodarczym potrzebę dialogu, wymiany doświadczeń i wzajemnego wsparcia. Organizatorzy wykorzystali nowe elektroniczne formy i kanały przekazu, co sprawiło, że w wydarzeniach roku 2020 i początku 2021 realizowanych w ramach szeroko zakrojonej kampanii Europejskiego Kongresu Gospodarczego mogło uczestniczyć zdecydowanie więcej gości, komentatorów, przedstawicieli mediów.

W roku bieżącym kampania Europejskiego Kongresu Gospodarczego nabiera nowej intensywności i tempa. Merytoryczną podstawę zaplanowanego na wrzesień Kongresu przygotowują dyskusje, rozmowy, raporty i inne publikacje.

W dniach 24-25 maja organizujemy EEC Online – dwudniową konferencję w sprawdzonej formule zdalnej. Aktualne tematy chcemy poddać dyskusji już teraz z uwagi na ich wagę dla polskiej gospodarki, dynamiczną sytuację, zmieniający się kontekst międzynarodowy, napięty kalendarz decyzji i zainicjowanych procesów.

EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie