EEC 2020

A B C D E F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z Ż
 Przemysław Lutkiewicz

Przemysław Lutkiewicz

Firma: LPP

Stanowisko: wiceprezes zarządu

Przemysław Lutkiewicz jako wiceprezes zarządu LPP SA odpowiada za obszar finansów, controllingu, audytu wewnętrznego, relacji inwestorskich oraz nadzór nad spółkami zagranicznymi.

Przemysław Lutkiewicz jest związany z LPP od 2008 roku, początkowo pełnił funkcję dyrektora ds. controllingu. Powołał od podstaw Dział Controllingu, nadzorując przy tym pracę analityków, audytorów, a także wdrożenie narzędzi IT dostarczających informacji zarządczych, potrzebnych do kierowania wszystkimi spółkami Grupy Kapitałowej LPP.

W trakcie wcześniejszej kariery, w latach 2007-2008, współtworzył Centrum SSC First Data w Gdańsku jako Dyrektor ds. Finansów i Controllingu. W latach 2006-2007 pełnił funkcję Członka Zarządu i Dyrektora Finansowego w First Data Polska SA., a w latach 1995-2008 zajmował stanowiska od Kierownika Zespołu Planowania i Sprawozdawczości do Dyrektora Departamentu Controllingu w PolCard SA / First Data Polska SA.

Urodził się w 1970 roku, jest absolwentem Wyższej Szkoły Morskiej w Gdyni i Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego oraz Studiów Podyplomowych na Politechnice Gdańskiej. Wcześniejsze doświadczenie zawodowe zdobywał pracując m.in. w Powszechnym Banku Kredytowym oraz firmie First Data.

 

Bierze udział w sesjach:

EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie