EEC 2020

A B C D E F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z Ż
 Rafał Grudzień

Rafał Grudzień

Firma: ProperGate

Stanowisko: CEO

Od 2018 roku stoi na czele ProperGate, dygitalizując procesy logistyczne na największych budowach świata, czyniąc projekty budowlane bardziej produktywnymi i zrównoważonymi.

Prowadzony przez niego startup jest doceniany doceniony w licznych krajowych i międzynarodowych wyzwaniach takich jak PropTech Festival, EUTop50 (Parlament Europejski), European Startup Days, Mind & Market by PwC Luxembourg.

ProperGate znalazł się w gronie 25 najlepszych startupów contech w Europie, według BUILTWORLD, wśród najlepszych światowych 50 startupów Contech wg Cemex, BCG i Tracxn oraz TOP 50 Machines wg amerykańskiej platformy BuiltWorlds.

ProperGate jest uczestnikiem singapurskiego konkursu Lee Kuan Lee Kuan Yew Global Business Plan Competition oraz uczestnikiem programu akceleracyjnego w Abu Dhabi - startAD, organizowanego przez NYU Abu Dhabi.

Pasjonat automatyki i lean management, swoje techniczne wykształcenie rozszerza o wiedzę akademicką z zarządzania biznesem międzynarodowym i skalowania przedsiębiorstwa. 

Bierze udział w sesjach:

EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie