EEC 2020

A B C D E F G H J K L Ł M N O P R S Š Ś T U V W Z Ż
 Izabela Żmudka

Izabela Żmudka

Firma: Narodowe Centrum Badań i Rozwoju

Stanowisko: zastępca dyrektora

Manager z wszechstronnym doświadczeniem w zarządzaniu zarówno w sektorze państwowym, samorządowym, biznesie, jak i w organizacjach pozarządowych.

Od 2017 r. jako zastępca dyrektora Narodowego Centrum Badań i Rozwoju bezpośrednio odpowiada za funkcjonowanie działów: kontroli projektów oraz  finansowania projektów. Monitoruje również działania z obszaru IT. Nadzorując dział administracji i zakupów, pełni w procesach zakupowych Centrum zadania kierownika Zamawiającego.

W Ministerstwie Rozwoju sprawowała bezpośredni nadzór nad kilkoma instytucjami państwowymi, kilkudziesięcioma instytutami badawczymi, spółkami oraz fundacjami. Brała udział min. w pracach zespołu ds. innowacji oraz przygotowaniach założeń do reformy instytutów badawczych.

W sektorze biznesowym była odpowiedzialna za działania polegające na restrukturyzacji organizacyjnej i optymalizacji procesów biznesowych, wdrażaniu systemów ERP oraz wprowadzaniu ładu korporacyjnego.

W instytucjach państwowych aktywnie uczestniczyła w tworzeniu strategii ekonomicznej z wykorzystaniem nowych technologii, w banku centralnym prowadziła serwis edukacji ekonomicznej z powszechnie dostępnymi kursami e-learningowymi i wiedzą ekonomiczną.

W sektorze samorządowym i organizacjach pozarządowych zajmowała się tworzeniem instytucji od podstaw, zarządzaniem operacyjnym, wdrażaniem projektów programowych, a także nadzorem nad zamówieniami publicznymi.

Dysponuje wieloletnim doświadczeniem kreatywnego zarządzania wieloosobowymi zespołami.

Posiada dyplom MBA – SGH.

Bierze udział w sesjach:

EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie