EEC 2020

A B C D E F G H J K L Ł M N O P R S Š Ś T U V W Z Ż
 Łukasz Krawcewicz

Łukasz Krawcewicz

Firma: Polskie Stowarzyszenie Fotowoltaiki

Stanowisko: wiceprezes zarządu

Polski przedsiębiorca i inwestor, studiował na Wyższej Szkole Informatyki i Ekonomii w Olsztynie. Manager ds inwestycji w obszarze OZE i EE, Właściciel i założyciel spółki Zielona Strona Mocy sp. z o.o, zajmującej się doradztwem i realizacją inwestycji w zakresie elektromobilności, efektywności energetycznej i OZE dla przemysłu i JST.

W latach 2012-2015 inicjator i organizator Polskiego Kongresu Energii Odnawialnej, który ogromadził ponad 3500 osób zajmujących się tematyką OZE w Polsce, organizator licznych szkoleń, seminariów oraz misji gospodarczych i zagranicznych wyjazdów studyjnych o tematyce , Odnawialne Źródła Energii, Elektromobilność i Energetyka . Twórca Akademii Instalatora OZE, która wyszkoliła ponad 1000 instalatorów fotowoltaiki w Polsce.

Od 12 lat właściciel Agencji Zarządzania i Doradztwa Strategicznego, od 8 lat wspiera rozwój odnawialnych źródeł energii w Polsce.

Od 2019 r. Współzałożyciel i Wiceprezes Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Fotowoltaiki - w Stowarzyszeniu odpowiedzialny za obszar rynku wykonawczego, transfer tehnologii, fotowoltaiki w przemyśle oraz JST.

 

Bierze udział w sesjach:

EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie