EEC 2020

A B C D E F G H J K L Ł M N O P R S Š Ś T U V W Z Ż
 Marta Sułkiewicz

Marta Sułkiewicz

Firma: Gemius SA

Stanowisko: Chief Executive, Gemius GmbH, Chief Growth Officer

Ekspert marketingu online z ponad 17-letnim doświadczeniem. Entuzjastka marketingu opartego na danych w perspektywie cross-mediowej. W firmie Gemius od 2015 r. Jako CEO w Gemius GmbH oraz Chief Growth Officer w Gemius SA odpowiada za sprzedaż i rozwój produktów Gemiusa na rynku niemieckim, a także dba o zrównoważony rozwój firmy na arenie  międzynarodowej. Wcześniej pełniła funkcję Chief Sales Officer w Gemius SA i była odpowiedzialna za budowanie i realizację globalnej strategii sprzedaży i marketingu firmy. Na początku kariery w Gemiusie zajmowała się rozwojem usług skierowanych do reklamodawców z regionu EMEA i zarządzała rozwojem produktu gemiusAdReal – badania pozwalającego na monitorowanie strategii reklamowej konkurencji w świecie online (obecnie badanie obejmuje także telewizję i radio).

Swoją wiedzę i wieloletnie doświadczenie z zakresu digital marketingu Sułkiewicz z powodzeniem wykorzystuje w ramach współpracy z IAB Polska, angażując się w prace Grup Roboczych poświęconych Viewability oraz Brand Safety, a także jako członkini Rady Programowej Raportu Strategicznego.

Prelegentka na międzynarodowych konferencjach, w tym IAB Europe Interact (2017 - Amsterdam, 2018 - Mediolan, 2019 - Warszawa).

Bierze udział w sesjach:

EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie