EEC 2020

Co nowego przed nami: 

Przekrojowe, opiniotwórcze teksty nawiązujące do kluczowych tematów podejmowanych w trakcie debat wrześniowego (2020) EEC, pokazujące związki i następstwo zjawisk w dynamicznie zmieniającej się sytuacji.

Do nagrań wideo zaprosimy ciekawych rozmówców, liderów opinii w danym obszarze, polityków, właścicieli i prezesów firm.

Debaty online, webinary online z zaproszonymi firmami, samorządowcami, ekspertami, przedstawicielami rządu i Komisji Europejskiej.

Nagranie dźwiękowe rozmów z gośćmi specjalnymi (w formule 1x1 lub 2x1). Rozmowy będą dialogiem z ekspertem na precyzyjnie określony temat
lub dwugłosem polemicznym aświetlającym daną kwestię z różnych kierunków.

  • Badania opinii przedsiębiorców we współpracy z BCMM Badania Marketingowe.
  • Badania ankietowe portalu WNP.PL: tematy gospodarcze budzące kontrowersje poddane ocenie Czytelników portalu.

Uruchamiamy regularny newsletter EEC trafiający do 100 tys. subskrybentów z wybranymi treściami medialnymi powstającymi pod brandem EEC (wywiady, artykuły, retransmisje debat).

Siłą Europejskiego Kongresu Gospodarczego zawsze byli i pozostają ludzie. Możliwość bezpośredniego kontaktu – także w formule swobodnej rozmowy – jest postrzegana przez Uczestników jako jeden z największych atutów Kongresu.

Relacje te są obecnie z oczywistych względów utrudnione. Stąd nowe
propozycje: poświęcone wybranym zagadnieniom spotkania w wąskim gronie – gwarantujące odpowiednią jakość interakcji oraz grupy tematyczne dające zainteresowanym dostęp do ekskluzywnych wydarzeń, zamkniętych spotkań, dedykowanych informacji.

 

EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie