A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P R S Š Ś T U V W Z Ż
 Monika Ferreira

Monika Ferreira

doradca strategiczny, Founding Partner, I’GS In Good Strategy, autorka Projektu Franczyza 2.0

Founding Partner & Doradca Strategiczny w praktyce doradztwa strategicznego I’GS In Good Strategy.

Autorka Projektu Franczyza 2.0 i powstającej książki „Strategie skalowania sieci franczyzowych”.

Posiada doświadczenie w środowisku korporacyjnym sieci retail, zarządzając działami zakupów na poziomie centralnym. Przedsiębiorczyni na rynku sieci franczyzowych – ponad 11 letnie doświadczenie w budowaniu własnego biznesu w modelu franczyzowym, zakończonego udaną transakcją sprzedaży inwestorowi branżowemu – Grupie PWN.

Monika jest ekspertem w dziedzinie doradztwa strategicznego, strategicznego doradztwa franczyzowego i strategicznego doradztwa marketingowego. 

Stworzyła autorski model budowania systemów franczyzowych Franchise 2.0 Strategia. Edukacja. Technologia.

W 2022 znalazła się w rankingu Forbes Women wśród 25 kobiet, które najlepiej wykorzystują biznesowy potencjał Linkedin, dzieląc się merytoryczną wiedzą na temat franczyz.

W ramach wcześniejszych doświadczeń przedsiębiorczych stworzyła autorską metodę nauczania języków obcych MAŁA LINGUA, która wyróżniona została przez MEN i Komisję Europejską ds. Wielojęzyczności European Language Label za jakość i innowację w nauczaniu. Autorka książek i publikacji z zakresu nauki języków obcych. Finalistka w konkursie Bizneswomen Roku 2015, w kategorii „Moja Firma”.

Absolwentka Marketingu w Szkole Głównej Handlowej i Germanistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Aktualnie doktorantka w dziedzinie zarządzania strategicznego.

Bierze udział w sesjach:

EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie