EEC 2020

A B C D E F G H J K L Ł M N O P R S Š Ś T U V W Z Ż
 Katarzyna Piwowarczyk-Atys

Katarzyna Piwowarczyk-Atys

Firma: IKEA

Stanowisko: dyrektor ds. marketingu

Objęła stanowisko Krajowego Kierownika Marketingu w czerwcu 2019 roku. Na tym stanowisku jest odpowiedzialna za całość działań komunikacyjnych marki IKEA skierowanych do polskich konsumentów, zarówno w mediach ATL, jak i digital.

 

Pracę w IKEA rozpoczęła w październiku 2016 roku jako Strategy, Planning & Insights Manager. Od stycznia 2018 r. zajmowała stanowisko Zastępcy Krajowego Kierownika Marketingu i była odpowiedzialna za działy Marketing Communication (krajowy i regionalny), Consumer&Customer Engagement oraz Strategy, Planning&Insights. Posiada bogate doświadczenie zawodowe w obszarze strategii marketingowych, marketingu i badań, które zdobyła, pracując wcześniej m.in. w agencji reklamowej Publicis, po stronie marketera w Nutricia (Grupa Danone) oraz w Kompanii Piwowarskiej (Tyskie, Redd’s, marki piw czeskich i premium).

 

Katarzyna Piwowarczyk posiada również wieloletnie doświadczenie jako wykładowczyni na studiach branżowych (Uniwersytet Warszawski, Szkoła Główna Handlowa, Wyższa Szkoła Europejska w Krakowie czy Szkoła Strategii Marki SAR). Jest także członkinią i akredytowaną facylitatorką w ramach International Association of Facilitators.

 

Bierze udział w sesjach:

EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie