Spotkamy się w wyjątkowym miejscu – Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach! Niezwykła bryła obiektu, zielona dolina prowadząca do Spodka, niepowtarzalny klimat i energia, powierzchnia i pojemność, to właśnie tam realizowane są wielkie wydarzenia.
Sprawdzona, ukształtowana przez kilkunastoletnie doświadczenie formuła organizacyjna Europejskiego Kongresu Gospodarczego to trzydniowy cykl debat, spotkań i wydarzeń towarzyszących z udziałem znamienitych gości.
EEC Online – wydarzenie po raz pierwszy zorganizowane zdalnie i dostępne w 100 proc. w Internecie, odbędzie się w zaplanowanym pierwotnie terminie 18-20 maja. Internetowa wersja Kongresu będzie wypełniona transmisjami live, prezentacjami, rozmowami, webinariami i debatami online poświęconymi gospodarce, która – znalazłszy się w całkowicie nowej sytuacji – szuka odpowiedzi na podstawowe pytania.
Transformacja cyfrowa gospodarki. Akceleracja i co dalej? Czy/jak pandemia weryfikuje postęp technologiczny? Jakie technologie zdały egzamin, czego się o nich nowego dowiedzieliśmy? Na jakie aspekty cyfryzacji należy zwrócić szczególną uwagę w popandemicznych realiach? Szczyt Cyfrowy ONZ – IGF 2021 w Katowicach.
wiceprezes zarządu, Fundacja Polska Bezgotówkowa
Lending Operations, Europejski Bank Inwestycyjny
counsel, Baker McKenzie
prorektor ds. studenckich i współpracy z otoczeniem, Akademia WSB
wiceprezes zarządu, Bank BNP Paribas
prezes zarządu, Apa Group
wicedyrektor, Program GovTech Polska
prezes zarządu, NCBR Investment Fund ASI SA, pełnomocnik RP ds. Szczytu Cyfrowego ONZ - IGF
Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.
Co możesz zrobić:
Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie